Ціна на газ для населення зросте на 23,5%

фото: Dostyp.com.ua

Голова уряду Володимир Гройсман виступив із заявою, що вже з початком наступного місяця газові тарифи для населення зростуть на двадцять три відсотки. Він підкреслив, що зростання цін є результатом компромісного рішення Кабміну та МВФ.

Гройсман підкреслив, що в наступному місяці газові тарифи зростуть, але всього на двадцять три з половиною відсотки, а не на шістдесят. Таке рішення було прийнято в ході переговорного процесу, при цьому, уряду знадобилося багато зусиль, щоб досягти компромісу з Міжнародним валютним фондом.

Один з міністрів Ігор Насалик зазначає, що з першого листопада тисяча кубометрів газу обійдеться українцям у вісім з половиною тисяч гривень. Водночас прем’єр підкреслює, що підвищення газових тарифів було неминучим, оскільки в державі відбудеться дефолт, якщо припинити роботу з МВФ.

При цьому, до сьогоднішньої ситуації, на думку Гройсмана, привели саме ті позики, які понабирало минуле керівництво країни з 2005 по 2013 роки. Крім цього, українська влада зобов’язалася вирівняти цінову політику на газ для громадян та промисловості ще десять років тому.

Відзначимо, що зростання тарифів на газ для населення було ключовою умовою Фонду для надання чергового грошового переказу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*