Зеленський балотуватиметься в Президенти

фото: Kvartal95.com

Інформвидання «Страна», посилаючись на джерела, наближені до олігарха Коломойського, який всіляко підтримує Володимира Зеленського, повідомляє про рішення Зеленського взяти участь у виборах Президента.

Джерело повідомило, що протягом тривалого часу сам Зеленський не міг прийняти рішення про участь в Президентських перегонах, оскільки ні він, ні його команда не хотіли брати участь у політичній сфері. Тим не менш, сьогодні Зеленський все ж вирішив балотуватися в Президенти, крім цього, він вже встиг створити передвиборчий штаб, який очолив Ігор Баканов.

Водночас зазначається, що наразі у команди ще немає чіткої стратегії та постійних джерел фінансування. При цьому, в команді ніяк не можуть ухвалити жодного політичного технолога, оскільки жодна із запропонованих кандидатур не підійшла.

Відзначається, що на співбесіду до Коломойського також приводили й нардепа “Народного фронту” Вікторію Сюмар, проте й ця кандидатура не була схвалена. Одночасно з цим, депутат наполягає, що зустрічі з олігархом у неї не було, чого вона не змогла сказати про зустріч із Зеленським. Депутат підкреслює, що в ході зустрічі тема Президентських перегонів не зачіпалася, предметом обговорення став кінематограф.

Джерело підкреслило, що сам Зеленський планує повідомити про свою участь у Президентських перегонах практично в самому кінці. Причиною таких дій є спроба збереження своєї репутації, оскільки наприкінці виборчої кампанії шансів очорнити того чи іншого кандидата не так багато.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*