Суддя, яка відмовила в арешті Саакашвілі, відсторонена від роботи

фото: meta.ua

У прес-центрі Вищої ради правосуддя інформують, що в структурі прийняли рішення про відсторонення від посади однієї зі столичних суддів Лариси Цокол. Причиною цього рішення став той факт, що суддя ще в кінці минулого року не погодилася видати дозвіл для арешту Саакашвілі. У Раді наголошують, що суддю усувають з посади ще до того, як ВРП прийме рішення про її звільнення.

У порядку денному однієї з палат ВРП йдеться про те, що на дії зазначеного судді скаржаться екс-заступник голови Мін’юсту, керівник агентства по розшуку корупційних активів Антон Янчук, а також фізична особа, яка займається підприємницькою діяльністю Олег Сухойван.

Відзначимо, що на думку експерта в юриспруденції Андрія Портнова, український голова Порошенко таким чином мстить судді за її відмову щодо арешту Саакашвілі. У своєму профілі в соціальній мережі Фейсбук він пише, що Порошенко неодноразово обіцяв помститися, та ось, після того, як громадський інтерес до цього питання знизився, ВРП прийняла рішення про відсторонення судді, при цьому привід явно надуманий.

Портнов зазначив, що дані дії є найкращим прикладом для представників Євросоюзу, які всіляко вихваляють голову держави та судову реформу, якою він займався. Крім цього, дане рішення має пояснити суддям, в чиїх інтересах слід приймати рішення.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*