Омелян: ми створюємо нову модель залізничного ринку

фото: Nikvesti.com

У своєму інтерв’ю інформвиданню «DATA.UA» голова Мініфраструктури Омелян інформує, що у ВРУ на повторне голосування можуть винести Закон про залізничний транспорт, який раніше так й не прийняли через брак голосів. Відповідно до закону, передбачається створити нову модель залізничного ринку, ідентичну європейській. Крім цього, Закон передбачає закріплення принципу рівного доступу до послуг інфраструктури.

Нині вітчизняна економіка вказує на основні недоліки «Укрзалізниці», серед яких: зриви вантажних транспортувань, а також експлуатація пасажирських вагонів, стан яких залишає бажати кращого. Даний Закон передбачає реформування підприємства, що є основною причиною для його прийняття. Міністр висловив надію, що в парламенті все ж віддадуть свої голоси на користь нового Закону. Актуальність цього проекту обумовлена ще й тим фактором, що реформи залізниці в останнє десятиліття не проводилися.

Водночас, нардеп від БПП Борислав Розенблат підкреслює, що, якщо цей Закон провалиться, то це в негативному ключі позначитися не тільки на «Укрзалізниці», але й на всій економіці держави. Крім цього, багато збитків понесуть й представники приватних фірм через дефіцит вагонів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*