Томиленко: ВРУ балансує на межі правового поля

фото: Ukranews.com

В ході спілкування з журналістами NewsOne голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко заявив, що нинішня робота ВР більше схожа на змагання політиків в тому, хто є справжнім патріотом. Томіленко зазначив, що парламент залежний від прийнятих рішень. Прикладом є одне з останніх засідань, на якому парламентарії відхилили проект про скасування рішення закликати СБУ ввести санкції проти таких українських телеканалів як «112 Україна» та NewsOne.

На думку Томіленко, ВР давно вже балансує на межі правового поля й ризикує вийти за його рамки. Політичні сили, представлені в парламенті, намагаються продемонструвати свою націленість на захист інформаційного простору, зміцнення нацбезпеки, боротьбу з пропагандою та іншими явищами, здатними негативно вплинути на свідомість громадян. Дане змагання переростає в «політичний серіал», коли всі наступні дії парламентаріїв важко вписуються в рамки правового поля.

Як вихід із ситуації, що склалася, Томіленко запропонував проведення дискусій, в рамках яких буде обговорена редакційна політика окремих телеканалів. Це дозволить уникнути випадків, коли депутати вводять санкції проти неугодних ЗМІ.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*