«Бебі-бокси»: одні негативні відгуки

фото: nf.dp.ua

За даними Мінсоцполітики України в рамках пілотного проекту з надання «бебі-боксів», новоспечені батьки отримали близько 30 тисяч коробок відповідної державної допомоги. Однак, як тільки міністерство приступило до реалізації проекту, почали надходити скарги. Зокрема, «щасливі» власники «бебі боксів» відзначали, що вміст коробки не відповідає заявленим 5 тисяч гривень.

Численні негативні відгуки підштовхнули ініціаторів «бебі-боксів» пояснити дану ситуацію. Зокрема, директор офісу управління ООН з обслуговування проектів заявив, що реальна вартість «бебі-боксів» становить 3377 грн. Заощаджені гроші (близько 179 млн грн) планують залучити до реалізації проекту «бебі-боксів» у наступному році.

У Мінсоцполітики підкреслили, що даний проект є пілотним. На основі скарг, що надходять від батьків, планують удосконалити деякі аспекти й надалі розвивати цей напрямок, підвищуючи якість вмісту «бебі-боксів». Це питання актуальне, оскільки від батьків не раз надходили зауваження щодо низької якості деяких представлених позицій.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*