Взимку – студенти, влітку в армію, – Білорусія

фото: ee.utro.news

Інформвидання «БЕЛТА» передає, що білоруський голова Лукашенко пропонує варіант розв’язання проблеми щодо ухилення від служби в армії. Він виступив з пропозицією закликати на військову службу студентів в період літніх канікул. З даною ініціативою президент виступив перед студентами вищих освітніх установ.

Лідер зазначив, що в сучасних умовах дівчина хоче, щоб поряд з нею знаходився справжній чоловік, а не той, хто просто може носити штани. У зв’язку з цим, виникає питання про те, як з юнаків, які навчаються в освітніх установах зробити справжніх чоловіків. Звичайно, для них передбачена відстрочка, проте часто після того, як студенти отримують освіту, у них зникає бажання вступати до лав армії. У зв’язку з цим, вони намагаються знайти різні можливості ухилення від служби.

Президент пропонує поєднати навчання зі службою в армії. Так, студенти, які закінчили перший курс, в період літніх канікул зможуть пройти базову військову підготовку. Водночас, юнаки, які закінчили другий курс, зможуть вже отримати військову спеціальність. Однак лідер додав, що дана ініціатива є лише одним з можливих варіантів розв’язання питання про військову службу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*