Медики з Сумщини взяли участь у мітингу під Кабміном

фото: Volyn.com.ua

Вчора, 19 жовтня, під стінами Кабінету Міністрів України відбувся Всеукраїнський мітинг, в якому брали участь медичні працівники з багатьох міст нашої країни.

Так, до масового протесту в столиці приєдналися і медики Кролевецької центральної районної лікарні.

Співробітники медичного закладу не на жарт обурені та дуже озлоблені на українську владу, оскільки вони не отримують повноцінну заробітну плату. Люди втомилися від нескінченних боргів по виплаті зарплати, а також вони не задоволені скороченням робочих місць. Тому, не залишається іншого виходу, як йти та мітингувати на захист своїх законних прав.

Варто відзначити, що на масовій акції головними гаслами стали: «Борги по заробітній платі – ганьба для Уряду!», «Робочі місця і гідна зарплата – працюємо в Україні!», «Фінансуй медицину, щоб не втратити країну!».

Водночас, у Кролевецькій мерії місцеві депутати вирішили підтримати своїх громадян, щоб уникнути загострення ситуації з затримкою заробітних плат. Чиновники одноголосно прийняли рішення звернутися у Верховну Раду і Кабінет Міністрів, щоб вони виділили із державного бюджету 4,596 млн гривень для погашення боргів по заробітній платі працівникам медичних установ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*