Таємничі білборди на Закарпатті

фото: ukrinform.ua

Сьогодні уночі з 19 на 20 жовтня в кількох районах Закарпатській області були розклеєні білборди на яких зображанні фотографії діячів політичної партії «ТУКЗ» (Товариство угорської культури Закарпаття), а саме: Василь Брензович – лідер угорської партії КМКС, Йосип Борто – заступник голови Закарпатської облради, та Ілдика Орос – ректор угорського інституту ім. Ф.Ракоці. Та все ж нічого, але надпис під цими знімками – «Зупинимо сепаратистів».

Заступник голови Закарпатської ОДА Ярослав Галас впевнений, що це явна провокація, яка схожа на ті дії, що виникли в області 2 роки тому. Тобі по території області були розміщенні стели з угорськими надписами. «Вважаємо, що це чергова примітивна спецоперація ФСБ. Скоріш за все, замовлення виконали мешканці області, бо ці плакати наклеювали без попередніх домовленостей із власниками рекламних площ та погодженням влади», – відзначив чиновник.

Також, стало відомо, що місцева сільрада вже демонтувала провокаційний білборд, але за неофіційною інформацією відомо, по всій області 20 подібних «закликів».

Хто розмістив ці зображення, і з якою метою проводиться подібна акція, поки не відомо. Але зрозуміло, що це справа рук російських спецслужб, які намагаються внести розбіжності між українців і угорців на Закарпатті.

Однак, заступник голові області впевнений, що ця ситуація ніяк не сплине на відносини між українцями та угорцями, бо це, на жаль, вже не перший подібний випадок й завжди злочинці були знайдені й покарані.

Зараз правоохоронці розшукують заказників та виконавців цієї справи.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*