Ляшко: українці – раби МВФ

фото: Divannaya-sotnya.com

Український політик і лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко на своїй сторінці в соцмережі розкритикував теперішню владу України, яка народ зробила рабами Міжнародного валютного фонду (МВФ).

На думку політика, умови, на яких МВФ надає Україні кредити, є грабіжницькими, і винен у цьому Президент України і його команда. За весь час перебування при владі вони не зробили нічого з того, що повинні були: не налагодили видобуток газу, не змогли впровадити програму енергетичної економії, не забезпечили утеплення будинків для населення, навіть не намагаються розвивати економіку або створювати робочі місця. Країна на порозі бідності, і ніхто не намагається зробити так, щоб вона не падала ще далі в боргову яму. Є населення, але немає роботи, а якщо раптом знайшлася робота, то немає оплати праці.

Ляшко впевнений: все це можна подолати, якщо є зацікавленість. А коли в панівних верхівках процвітає корупція, то абсолютно не вигідний порядок. Адже «під шумок» хаосу легше красти.

«Там суцільний бардак!» – підкреслив він.

Відмовившись від рабських умов Міжнародного валютного фонду і почавши розвивати свою економіку, Україна поступово може вийти з кризи. Але це потрібно починати робити вже зараз, шляхом абсолютної зміни влади та іншого напрямку у впровадженні внутрішньої та зовнішньої політики.

Також, потрібно розвивати та купувати свій український продукт, адже у нас все для цього є: родючі землі й працьовитий народ, а ми все більше переходимо на імпорт, віддаючи свої гроші іноземним, і так не бідним, підприємствам.

У висновку Олег Ляшко додав, що країні потрібні зовсім інші люди, з іншим світоглядом, а не ті, хто регулярно ходять «піаритись» на всілякі ток-шоу і гребуть кредити лопатою під «кабальні умови».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*