На Житомирщині встановлено еротичний монумент братам Кличкам

фото: 112.ua

На Житомирщині у населеному пункті Коростишеве було встановлено пам’ятник українським боксерам Володимиру та Віталію Кличку. На скульптурі боксери сидять в оголеному вигляді. Зараз зображення братів знаходиться в міському парку, але є ймовірність того, що місце розташування пам’ятника буде змінено.

Дана скульптура відразу привернула увагу користувачів соціальних мереж, які дивуються, чому боксери зображені оголеними. Багато користувачів іронізують та загадуються над питанням про те, чи хотів показати автор таким чином наявність проблем в економіці держави або це своєрідний натяк на популяризацію європейських цінностей.

Відзначається, що скульптор Віталій Рожик працював над створенням скульптури протягом двох років. Він зазначив, що скульптура створювалася не за допомогою натурників, а за допомогою фотографій. З українськими боксерами скульптор зв’язок не підтримував. Підкреслимо, що вага статуї досягає двох з половиною тон.

Зараз монумент розташовується в міському парку на місці знесеного кіоску. Водночас, автор скульптури відповів, що він її міській владі не дарував, але може продати. Рожик заявив, що оцінює вартість монумента в розмірі ста тисяч доларів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*