Воронченко: основну військову базу розташують у Запоріжжі

фото: 24tv.ua

Інформвидання «BBC News» повідомляє, що голова ВМС збройних сил України Ігор Воронченко інформує, що основну військову базу розмістять в прибережних зонах Запорізької області, одночасно з цим, Маріуполь та Генічеськ стануть майданчиком для розміщення пунктів базування. Він підкреслив, що рішенням РНБО передбачено збільшення чисельності військової присутності на Азовському морі. Основним принципом у розміщенні збройних сил став принцип базування.

Голова ВМС зазначає, що в майбутньому планується побудувати причальну стінку та підрозділи забезпечення для того, щоб забезпечити номенклатуру. При цьому, він зазначив, що мова йде не тільки про морську, але й берегову та авіаційну номенклатуру. Однак все це буде залежати від наявності необхідних ресурсів. Він також підкреслює, що у зв’язку з тим, що російська влада відкрила Керченський міст та почала активно блокувати прохід українських суден, посилення обороноздатності Запоріжжя стало пріоритетним завданням ВМС.

Водночас зазначається, що основну увагу потрібно приділити економіці держави, а також проблемі банкрутства вітчизняних портів. Так, Воронченко зазначив, що порти Маріуполя та Бердянська зазнають збитки, внаслідок блокування зупинки вітчизняних кораблів Російською Федерацією. На його думку, такі дії російської влади в черговий раз доводять її домагання на південну частину України.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*