Екс-депутат України побачив “Московське сміття” у творчості Віктор Цоя

фото: Rostov.press

Член партії «Свобода» Ігор Швайка у своєму записі в соцмережі Facebook висловив обурення анонсом у Києві концерту, присвяченого радянському рок-музиканту Віктору Цою.

Нардеп розкритикував організацію заходу, у якому бере участь оркестровий колектив Ансамблю пісні та танцю ЗСУ України. Музикантів зі складу Збройних сил, які залучені у концерті, він назвав «блазнями у військовій формі».

Швайка пояснив, що Україна повинна остаточно вийти «з добровільного полону московської художньої самодіяльності та викинути зі своїх голів весь московське сміття» маючи на увазі творчість Віктора Цоя.

Обурення депутата викликав концерт, на якому планується виконувати композиції групи «Кіно» у супроводі військового оркестру ЗСУ. Захід повинен пройти в українській столиці. Світлину з афішею концерту Швайка розмістив під своїм записом.

Більшість коментаторів під Facebook-записом нардепа розкритикували таке ставлення до Віктора Цоя та його творчості.

Віктор Цой вважається однією з найвідоміших фігур радянського року часів Перебудови (напередодні розпаду СРСР). У період своєї творчості заснував та став лідером рок-гурту «Кіно», був виконавцем пісень свого авторства. Цой загинув в 1990 році, одночасно з цим, без свого лідера, розпалася і група “Кіно”.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*