Захід: ВПС України стають небезпечними для людей

фото: military-informant.com

У мережу потрапив відеоролик, який зафіксував політ Су-25 над злітною смугою. Відзначається, що літак знаходився зовсім близько до землі, при цьому, поруч з ним були люди. Партнери країни із Заходу наголошують, що військова авіація України все частіше показує досить небезпечну тенденцію, все частіше літаки літають на небезпечно малій висоті.

Необхідно підкреслити, що в мережі оприлюднили відео кількома днями пізніше після авіакатастрофи поблизу Вінниці, в ході якої загинув військовослужбовець Сполучених Штатів. Редактор інформвидання «Task and Purpose» Джаред Келлер підкреслює, що в мережі досить часто публікують відео польотів української авіації, при цьому, на більшій частині з них можна побачити досить маленьку висоту польоту. Редактор підкреслює, що така тенденція може бути дуже небезпечною.

Він також зазначив, що раніше один з волонтерів Віталій Панич оприлюднив ролик польоту українського Су-24, який також низько летів над землею. На відео здається, що висота авіації настільки низька, що літак може зачепити людей, які проходять повз. Ще раніше в мережі з’явився ролик, де українська авіація пролітала над одним з пляжів Азовського моря, який був заповнений людьми.

Нагадаємо, що раніше на території Вінницької області в рамках навчань «Чисте небо» літак Су-27УБ зазнав аварії, внаслідок якої загинув громадянин Сполучених Штатів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*