Вашингтон чекає від України Антикорупційний суд

фото: Ukrainianwall.com

Інформвидання «Інтерфакс» повідомляє, що низка міжнародних організацій з допомогою Європейського союзу розробили перелік експертів, які відповідають необхідним умовам для того, щоб брати участь у відборі на посаду судді у Вищому Антикорупційному Суді (ВАС). Одночасно з цим, у Сполучених Штатах висловлюють надію, що українська влада реалізує всі свої обіцянки щодо ВАС протягом найближчого часу.

Про це повідомила заступник держсекретаря Штатів Крістен Медіссон. Вона зазначила, що одним з важливих етапів на шляху до створення ВАС стало затвердження антикорупційного законодавства, проте наступним кроком необхідно зробити створення незалежного та компетентного суду. У зв’язку з цим, у Вашингтоні очікують, що українська влада виконає всі обіцянки, які давала в рамках даного питання.

Відзначимо, що раніше повідомлялося, що заступник державного секретаря Сполучених Штатів Крістен Медіссон нанесла візит в Україну для того, щоб взяти участь у заходах, основною метою яких стала боротьбі з корупцією.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*