Повпред РФ в ООН звинуватив Київ у поширенні дезінформації

фото: Net-fax.org

Російський дипломат Федір Стржижовський, який обіймає посаду постійного представника РФ при Організації Об’єднаних Націй, прокоментував звинувачення України у розв’язуванні кремлівської агресії проти неї в інформаційному просторі.

Стржижовський у свою чергу звинуватив Київ у розповсюдженні дезінформації українською делегацією в ООН, для чого представники нашої країни нібито використовують «будь-які трибуни». Також він у своєму виступі заявив про «свавілля», яке спрямовано проти українських ЗМІ та окремих журналістів, та відбувається при «повному потуранні» української влади.

Повпред Росії пригадав вбивства та напади на представників мас-медіа в Україні, які не були належним чином розслідувані, заборони в’їзду для низки закордонних журналістів, та їхні депортації з української території.

Таку реакцію Стржижовського викликав попередній виступ представника України при ООН, яка найбільшою загрозою для ЗМІ України побачила агресивні дії Росії військового характеру та проведення інформаційної кампанії, що розв’язана проти України та українського народу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*