Україна готується до зимового часу

фото: Dniprograd.org

Остання неділя жовтня — це час для українців переводити свої годинники. У ніч на 28 жовтня, о четвертій годині ранку, населення України має перевести стрілки годинника на одну годину назад, на 3:00.

Нагадуємо, що ряд пристроїв, включаючи більшість персональних комп’ютерів, смартфонів та смарт-годинників, автоматично переходять на зимовий час.

Аналогічно переводять свої годинники й такі країни, як США, Мексика, Ісламська Республіка Іран, Нова Зеландія — всього більше сотні держав.

У 2011 році Україна спробувала скасувати перехід на зимовий час, але цю спробу визнали невдалою. Наша країна продовжила переводити стрілки восени та навесні, на годину назад і годину вперед відповідно.

Як стверджують вчені, перехід на зимовий час організмом сприймається легше, ніж на весняний. Однак, всупереч зайвій одній годині сну, людині потрібен певний час для звикання до нового режиму. В середньому така адаптація займає один тиждень.

Експерти радять за тиждень до переведення годинників на зимовий час не переходити до більш інтенсивних спортивних тренувань, уважніше стежити за своїм раціоном, виключаючи «важку» їжу та алкогольні напої. Також рекомендується вживати більше трав’яного чаю та води.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*