Вбивці не вистачило вільного місця в Луцькій колонії

фото: News.pn

На Facebook-сторінці заступника Генпрокурора України Євгена Єніна з’явилося повідомлення, в якому він висловив обурення з приводу дій керівництва однієї з виправних колоній Луцька. Він розкритикував той факт, що вбивця був відпущений на свободу у зв’язку з нестачею місць у виправній установі.

У повідомленні Єніна зазначено, що стосовно злочинця, який убив неповнолітнього, було винесено судовий вирок у вигляді позбавлення волі. Дане рішення суду вступило в законну силу, й злочинець мав відбути у виправній колонії чітко вказаний термін. Однак, як пізніше повідомило керівництво установи, для злочинця «не знайшли вільного місця», у зв’язку з чим, його відпустили на свободу.

За словами Єніна, інформація про те, що злочинець знаходиться поза межами виправної колонії, надійшла від родичів загиблого. Вони побачили вбивцю на вулиці й відразу звернулися в поліцію, де їм пояснили ситуацію.

Зараз злочинця направили в Торецьку виправну колонію, яка знаходиться в Донецькій області. Саме тут він відбуватиме винесений судом вирок.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*