Нові подробиці вибуху складу боєприпасів в Ічні

Головний редактор новинного інтернет-порталу «Цензор. Нет» Юрій Бутусов, посилаючись на дані ZN.UA, опублікував статтю, в якій вказав нові подробиці вибуху 6-го арсеналу ЗСУ в Ічні. За словами автора, головною причиною вибуху могла стати недостатня охорона та як наслідок – проникнення на територію арсеналу диверсантів.

Бутусов пише, що, попри схожі інциденти в інших містах України, ЗСУ як і раніше не може забезпечити достатню охорону арсеналів. Брак особового складу призводить до того, що арсенали просто нікому охороняти. Більш того, на території складу відсутні відеокамери. На думку Бутусова, в умовах слабкої охорони, встановлення відеоспостереження могло б забезпечити постійний контроль за таким стратегічно важливим об’єктом. Як ще одну з можливих причин вибуху Бутусов назвав недостатню ізоляцію реактивних снарядів. Оскільки саме розліт ракет є головним фактором, що забезпечує детонацію, то їх варто було помістити в більш захищене місце.

За словами Бутусова, на даний момент розглядаються три версії того, чому стався вибух. Одна з найпопулярніших – це диверсія, оскільки надійшла інформація, що незадовго до вибуху недалеко від арсеналу були помічені невідомі люди в камуфляжі. Згідно з другою версією, вибух вчинив хтось із персоналу бази. Третя версія, на думку Бутусова, найменш вірогідна – вибух за допомогою безпілотника.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*