В Україні запропонували поповнити бюджет коштом «євроблях»

фото: Nakipelo.ua

У прес-службі корпорації «Богдан» заявили, що необхідно розглядати альтернативні варіанти поповнення державного бюджету, крім підвищення тарифів на газ, як того вимагає МВФ. На думку прес-секретаря «Богдана» Сергія Красулі, ефективним способом заповнення прогалин в бюджеті може стати введення податків на автомобілі з європейськими номерами.

Красуля зазначив, що якщо Україна хоче отримати черговий транш від МВФ, то необхідно виконувати висунуті ним умови, проте не на шкоду власному населенню. Замість того, аби обтяжувати українців додатковими податками на газ, Красуля запропонував врегулювати питання з так званими «євробляхами». Ввезені на територію України автомобілі з іноземною реєстрацією повинні обкладатися податком. Це дозволить скоротити дефіцит бюджету й тим самим залучити фінансування від МВФ для подальшого розвитку економіки.

На думку Красулі, якщо парламентарії приймуть Закон про зниження розмитнення авто з іноземними номерами, то держава зазнає колосальних збитків, які досягатимуть 2 млрд гривень щорічно.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*