Заворушення на Рівненщині привели до трьох кримінальних справ

фото: izbirkom.org.ua

Триває слідство за фактом нападу на співробітників Нацполіціі, яке відбулося в Рівненській області раніше. Регіональна поліцейська прес-служба заявила, що до кримінальної справи, заведеної у зв’язку з інцидентом в Зарічненському районі Рівненщини, додано ще два кримінальних провадження.

Нападників, яких слідству вдалося ідентифікувати, очікують кримінальні справи за статтями Кримінального кодексу України «Масові заворушення», «Опір правоохоронцям», «Втручання в діяльність правоохоронця», а також «Погроза або насильницькі дії у відношенні співробітника правоохоронних органів».

Представники Нацполіціі Рівненщини заявили, що серед групи осіб, які пошкодили три транспортних засоби співробітників МВС, на даний момент частина вже ідентифікована. У районі інциденту виставлений додатковий блокпост, який покликаний припиняти подібні правопорушення в майбутньому.

Нагадаємо, що 18 жовтня в четвер у Зарічненському районі Рівненської області група невстановлених зловмисників в кількості двох сотень осіб вчинили масовий напад на співробітників Нацполіціі, які здійснювали патрулювання місцевості. Правопорушники для утруднення ідентифікації приховали обличчя під балаклавами. Поліцейські, в ході зіткнення, обійшлися трьома пошкодженими службовими автівками, тілесних ушкоджень правоохоронцям нанесено не було.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*