Грузинський кандидат у Президенти звільнений після допиту

фото: Dlmn.info

Один з лідерів грузинської опозиції, який є членом партії «Новий політичний центр – Гірчі» та кандидат у Президенти Зураб Джапарідзе розповів про те, що був затриманий правоохоронцями двадцятого жовтня на «Фестивалі легалізації конопель», що проходив у грузинській столиці. Він повідомив, що правоохоронці підкреслили, що його ніхто не затримував, а лише викликали для допиту, який тривав понад шести годин. Перед допитом правоохоронці провели ретельний обшук, але так й не змогли знайти нічого нелегального.

В ході інтерв’ю один із кореспондентів поставив питання про те, чи може цей інцидент якось вплинути на майбутні вибори. Джапарідзе повідомив, що кількома днями раніше було відкрито кримінальне провадження щодо незаконного придбання, зберігання та поширення конопель. Правоохоронці намагалися з’ясувати, як саме він організував фестиваль, та хотіли дізнатися про подальші дії політика. Крім цього, під час допиту він почув, що хтось хоче передати інформацію про допит до Центральної виборчої комісії.

Повідомляється, що крім Джапарідзе на допит були доставлені ще кілька лідерів «Гірчі», серед яких й голова партії. Вони повідомили, що наразі у відділку знаходиться ще кілька осіб, проте вони вважають, що і їх скоро повинні відпустити.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*