В Україні частішають випадки нелегальної реалізації зброї

фото: dnews.dn.ua

Заступник керівника Нацполіції В’ячеслав Аброськін інформує, що у поточному році в державі співробітники правоохоронних органів зареєстрували сто дев’ятнадцять випадків реалізації зброї та боєприпасів. Нині основною метою правоохоронних структур є виявлення та усунення каналів, які реалізують зброю та припаси.

Водночас Аброськін підкреслив, що в першу чергу потрібно приділити більше уваги тим каналам, які постачають озброєння зі східної частини держави, оскільки саме там проходять бойові дії. Багато уваги приділяється саме запобіганню злочинам, в ході яких використовують зброю.

Саме з цією метою в державі систематично проводять низку профілактичних заходів, які стосуються озброєння та вибухівки. Він зауважив, що тільки в період поточного року правоохоронні структури організували та проведи два таких заходи.

В ході проведення останньої операції, правоохоронці виявили та вилучили дев’ятсот тринадцять одиниць зброї, вісімсот чотири гранати, а також двісті шістдесят шість одиниць вибухівки. Вся зброя та боєприпаси переправили для експертизи.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*