В Україні, через НП на воєнскладах, знищено 40% боєприпасів

фото: versiya.info

Інформвидання «Дзеркало тижня» інформує, що в результаті пожеж на складах з боєприпасами протягом останніх півтора року, збройні сили втратили понад сорок відсотків всіх боєприпасів. Кореспонденти зазначають, що, починаючи з минулого року, держава втратила близько двохсот десяти тисяч тонн всіх боєприпасів, починаючи від звичайних патронів та закінчуючи балістичними ракетами. Відзначається, що кількість знищених снарядів в три рази ще й більш від того, що було витрачено у ході бойових дій на сході країни протягом чотирьох років. З початку військового конфлікту збройні сили витратили близько сімдесяти тисяч тонн озброєння.

Відзначається, що в ході НП на одному з військових складів, який розташовувався в Ічні ЗСУ втратили близько дев’яноста п’яти відсотків всього озброєння, що знаходилося на складі. Всього в результаті пожежі, збройні сили зазнали втрат у розмірі шістдесяти дев’яти тисяч тонн припасів, які містили сто двадцяти міліметрові міномети, а також тридцяти міліметрові снаряди для БМП-2.

Інформвидання підкреслює, що для того, щоб відшкодувати втрачені боєприпаси необхідно виділити величезні суми грошей. Так, тільки один снаряд для гаубиці може обійтися у дві-три тисячі доларів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*