Парубій: що б Україна стала багатою і могутньою потрібно підняти ціни на газ

фото: glavpost.ua

Спікер ВРУ Андрій Парубій інформує, що збільшення газових тарифів для українських жителів є неминучим рішенням, оскільки саме від нього буде відштовхуватися МВФ в питанні про надання чергового траншу. Дана заява була оприлюднена на сайті ВРУ, в ній сказано, що українська влада змушена приймати подібні рішення, щоб надалі Україна стала багатою, могутньою та сучасною державою.

Парубій зазначив, що зараз становище української економіки важке, тому необхідно приймати низку жорстких економічних рішень. На думку спікера, до сьогоднішнього стану призвели минулі дії українських популістів, які перебували при владі, саме через них зараз країна знаходиться у важких економічних умовах.

Водночас, спікер наводить приклад «шокових реформ» в низці держав та підкреслює, що особисто звернувся до світової спільноти з проханням не включати до порядку денного чергове підвищення газових тарифів. Одночасно з цим він додав, що сьогодні саме цінова політика на газ є ключовою умовою для надання підтримки МВФ, без якої Україна зануриться в глибоку економічну кризу. Він додав, що минула влада зобов’язалася вирівняти цінову політику на газ для промисловості та населення ще десять років тому.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*