Дещо про штрафи: пішоходів закликають до відповідальності

фото: tv.ua

Щодня в нашій країні трапляється безліч дорожньо-транспортних пригод. І більшість з них – вина безвідповідальних пішоходів. Вони йдуть на заборонний сигнал світлофора, перебігають дорогу в найнесподіваніших місцях, а часом раптово вискакують на проїжджу частину прямо перед рухомим автомобілем.

Подібні вчинки нерідко закінчуються трагедією, як для пішохода, так і для автолюбителя, який просто не встигає адекватно зреагувати на події.

На жаль, пішоходи не несуть за свої дії ніякої відповідальності, наперекір тому, що постійно піддають смертельної небезпеки своє життя і чужі.

Адміністративним кодексом передбачено лише єдиний штраф, що покриває відразу кілька порушень. Серед них є «перехід на червоний», «перехід в недозволеному місці» і «ігнорування сигналів регулювальника».

Втім, в нинішньому році ситуація дещо змінилася.

За перераховані вище правопорушення, до яких додалося ще одне – ” несподіваний вихід на дорогу прямо перед рухомою машиною – пішоходам доведеться платити штраф у розмірі 51 грн. Якщо ж правила порушені пішоходом у стані алкогольного сп’яніння, то сума збільшується до 136 грн. А якщо порушення спровокує аварійну ситуацію, то винуватець буде змушений заплатити 170 грн згідно 127 частини Адміністративного кодексу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*