У Венесуелі заарештували українця за 147 кг кокаїну

фото: lapatilla.com

Закордонне інформвидання “El Cooperante” інформує, що у Венесуелі було затримано двадцять осіб, один з яких виявився українцем. Причиною арешту стало нелегальне транспортування кокаїну, вага якого в цілому досягала ста сорока семі кілограмів. Відзначається, що зловмисників заарештували на борту корабля з панамським прапором, при цьому всі наркотичні речовини були конфісковані.

Видання повідомляє, що сам арешт пройшов ще сьомого жовтня при проведенні перевірки судна антинаркотичною службою. Планувалося, що кінцевим пунктом корабля стане порт Гент, розташований в Бельгії, однак при огляді судна в Венесуелі, були виявлені мішки з кокаїном, сумарна вага яких перевищував сто сорок сім кілограмів. На борту знаходилося всього двадцять осіб, троє з них мають венесуельське громадянство, ще тринадцять були громадянами Філіппін, троє виявилися росіянами та ще один виявився українським громадянином. Всім їм висунули звинувачення в протизаконному транспортуванні наркотичних та психотропних засобів.

Нагадаємо, що раніше інформвидання “Ekathimerini” повідомляло, що поблизу Греції був затриманий корабель з прапором України, на якому знаходилося шістдесят п’ять мігрантів. Так, троє іноземців були заарештовані, їх звинувачують у нелегальному транспортуванні людей. Ще трьох затримали, їм повідомили про підозру у сприянні контрабанді.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*