Німеччина має намір позбутися українських мігрантів

www.president.gov.ua

У ФРН прийняли рішення про розширення списку безпечних держав. Зазначається, що список поповниться ще на чотирнадцять країн, серед яких буде й Україна. Такі дії необхідні для того, щоб знизити потік мігрантів та спростити процедури їх депортації. Основу формування даного переліку склали статистичні дані. Так, якщо німецькі міграційні служби задовольняють менш як п’ять відсотків прохань про притулок для громадян певної країни, то вважається, що в цій державі немає масштабних загроз для громадян. При цьому, для того, затвердити нове рішення необхідно виконати низку процедур, які відповідають європейським вимогам, а також отримати згоду Конституційного суду та ще низки компетентних органів. Однак сам перелік країн формується зовсім по-іншому, у зв’язку з чим виникає питання як саме в цей перелік потрапили такі держави як ПАР або ж Пакистан.

На підставі цього, можна припустити, що до переліку в першу чергу потрапляють ті держави, мігранти з яких вже трохи набридли німецькому уряду. За допомогою такої процедури влада ФРН хоче позбутися цих мігрантів, не створюючи при цьому особливих проблем.

Що ж стосується українських громадян, то ймовірно, що після подій Майдану та надання безвізового режиму цілий потік українців попрямував у ФРН, що по всій видимості створило незручності для німецького уряду. Велика ймовірність того, що в Німеччині просто скасують безвізовий режим з Україною. Однак на цьому проблеми не закінчуються, українську владу критикує й Угорщина. Основною претензією є той факт, що Україна порушує угоду про асоціацію з Євросоюзом.

Крім цього, Світовий банк також не скупиться на критику на адресу української влади. Представники банку підкреслюють, що в державі так й не змогли повною мірою скористатися всіма перевагами від угоди про асоціацію. В Україні так й не з’явилися нові технології або навіть ринки. Таким чином, наголошується, що в ЄС більше не мають наміру закривати очі на чинні проблеми в Україні.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*