Українські склади з боєприпасами відкриті для будь-яких диверсійних груп

фото: Meduza.io

У серпні поточного року спецпідрозділи збройних сил України проводив навчання, метою яких було проникати на склади з боєприпасами та влаштовувати там навчальні диверсії. Виявилося що абсолютно всі склади вразливі, а поставлене завдання було виконано без винятків.

Про це розповів оглядач Юрій Бутусов у свіжому матеріалі на ZN.UA.

Зазначається, що під загрозою три найбільших стратегічних арсенали в Україні: у Хмельницькій, Черкаській та Житомирській області. Примітно, що арсенал, що знаходиться в Хмельницькій області, розташований в небезпечній близькості з АЕС — в 30 кілометрах.

На більш дрібних складах справи йдуть ще гірше. За словами Бутусова, на один зі складів у Центральній Україні спецпідрозділ взагалі зайшов серед білого дня, але залишився непоміченим і виконав поставлене завдання.

Автор статті закликає владу до миттєвої реакції, мотивуючи тим, що не можна чекати моменту, поки будівельні роботи, що тривають на складах, закінчаться, ризикуючи національною безпекою.

А ми нагадаємо, як писалося раніше, через вибухи на військових складах, що сталися за останні півтора року, армія втратила приблизно 40% боєприпасів, починаючи від патронів для пістолетів, закінчуючи балістичними ракетами. Це в три рази більше, ніж було витрачено під час бойових дій на Донбасі з початку АТО.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*