Нинішня влада України фінансово вбиває свій народ, – експерт

glavk.info

Експерт в області економіки та фінансів Павло Вернівській закликав український уряд шукати альтернативні способи розвитку економіки країни крім різкого підвищення тарифів. Вернівській зазначив, що необхідно дотримуватися балансу між зростанням доходів населення та зростанням цін, а не сліпо слідувати порадам МВФ й тим самим знижувати фінансові можливості громадян.

На думку Вернівського, говорити про економічний розвиток можна тільки після того, як уряд усвідомить, що Україна повинна сама розв’язувати свої проблеми, а не в усьому розраховувати на зовнішню допомогу. Експерт підкреслив, що необхідно створити в державі такі умови, при яких населення не відчувало б фінансову скруту при будь-якому, навіть найменшому підвищенні тарифів. Для цього потрібно створювати додаткові робочі місця та нові галузі, які приносили б прибуток.

Головна порада, яку дав Вернівській, це розраховувати на власні сили, оскільки інші держави насправді не зацікавлені в допомозі Україні. Навіть реформи МВФ розраховані в першу чергу на інтереси західного бізнесу та інвесторів, оскільки, в разі колапсу української економіки, криза може вразити й інші європейські ринки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*