Сучасна освіта – це фальш і брехня, – портал «Антикор»

Finstat.info

Колишній директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук у своїй статті для новинного інтернет-порталу «Антикор» розповів про те, як в очах пересічного українця виглядає сучасна шкільна освіта. Співрозмовником Лікарчука виступив звичайний перехожий, який був спантеличений питанням, чому в школах так багато брехні та фальші.

Коли в школах брехня стає звичайною практикою, то діти починають відтворювати ті норми й форми поведінки, які спостерігають протягом кожного навчального дня. У підсумку, після закінчення школи брехня стає невіддільною частиною їх способу взаємодії з оточенням.

За словами Лікарчука, йому складно було заперечити людині, яка приводила подібні аргументи, оскільки вони відповідають реальному стану справ. Фальш та брехня пронизують всі елементи шкільної освіти.

Оцінки ставляться суб’єктивно, а не ґрунтуючись на об’єктивних критеріях, виховні заходи лише зовні відповідають поставленим завданням, а насправді давно набридли всім учасникам навчального процесу. Вимога вчителів «не списувати» звучить абсурдно, враховуючи той факт, що вони самі копіюють чужі плани, протоколи та сценарії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*