В Україні розвиватиметься роботохірургія

фото: Bykvu.com

Журналісти новинного інтернет-порталу ZN.UA поговорили з одним з провідних ізраїльських фахівців в області роботохірургії Давидом Какіашвілі. Головною темою обговорення стало те, наскільки ймовірно введення даної технології в Україні та що необхідно для цього зробити.

За словами Какіашвілі, для отримання роботів Да Вінчі недостатньою мати встановлену суму грошей. Вирішальне слово залишається за розробником (Intuitive Surgical), який враховує те, наскільки в державі розвинена система, що підтримує безпечне та професійне використання роботів. Для фірми-виробника важливо підтримувати позитивний імідж, відповідно вони вибірково підходять до рішення, щодо надання технології Да Вінчі тій чи іншій країні.

Какіашвілі зазначив, що якщо Україна все ж отримає роботів Да Вінчі, то він і його колеги з Ізраїлю з радістю приїдуть для того, аби проконсультувати тутешніх лікарів.

Фахівець підкреслив, що в разі виникнення конкурентних фірм-виробників подібних роботів, ціна на них істотно знизиться й роботохірурхія стане ще доступнішою для простих громадян.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*