Українська збірна здобула бронзову медаль на «Invictus Games»

Rus.uatv.ua

На сайті Міністерства оборони України з’явилося повідомлення, що за підсумками першого дня міжнародних змагань «Invictus Games» українська збірна заробила бронзову медаль. Переможну нагороду приніс команді Денис Фіщук, посівши третє місце у велогонці. Змагання проходять в Сіднеї (Австралія).

Збірну України приїхали підтримати члени української громади в Австралії. Вони підтримували спортсменів оплесками, вигуками «Україна!» й всіляко демонстрували національну символіку. Для багатьох спортсменів, участь в даних змаганнях – це не тільки шанс продемонструвати свої спортивні навички, а й можливість стати частиною команди, відчути й надати підтримку. Зокрема, одним з найбільш зворушливих моментів першого дня змагань стало те, як учасник збірної Франції допоміг поляку досягти фінішу, оскільки у другого ногу звела судома.

На другий день «Invictus Games» спортсмени змагатимуться в навичках веслування. Українську збірну представлятимуть 4 спортсмени.

«Invictus Games» – це міжнародні мультиваріантні змагання, в яких беруть участь колишні, або чинні військові, які стали інвалідами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*