Вашингтон готується вийти з ДРСМД

Globalshea.org

Уряд Сполучених Штатів проінформував своїх німецьких колег про намір залишити Договір про ліквідацію ракет середньої та меншої дальності (ДРСМД). Про це заявила спікер федерального уряду Німеччини Ульріке Деммер.

Як стало відомо, відповідне повідомлення було отримано Берліном в ніч на 20 жовтня. Уряд ФРН висловив жаль з приводу такого рішення Сполучених Штатів. Ульріка Деммер назвала ДРСМД «важливим елементом» у справі контролю за озброєннями, який служив інтересам Європи.

Деммер додала, що наслідки такого кроку з боку Сполучених Штатів Америки будуть обговорюватися в Північноатлантичному Альянсі.

ДРСМД був підписаний між лідерами США та СРСР у 1987 році, на тлі суттєвого потепління відносин між Вашингтоном і Кремлем. Договір встановлював низку обмежень в озброєннях, в тому числі знищення ракетних комплексів наземного базування малої та середньої дальності, з подальшою відсутністю виробництва, випробування та розгортання.

Чинний господар Білого Дому Дональд Трамп зробив заяву, що США вийдуть з ДРСМД у зв’язку з тим, що РФ не виконує умови Договору.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*