Скільки українців перебувають у рабстві

Crisis.in.ua

Заступник голови Мінсоцполітики України Наталія Федорович назвала число громадян України, які піддавалися незаконному позбавленню свободи та примусовим роботам. Згідно з даними відомства, з моменту набуття Україною незалежності до рабства потрапили понад 200 тисяч наших співвітчизників.

Федорович зазначила, що найбільш частим явищем стала работоргівля з наміром трудової експлуатації. При цьому кваліфікована допомога була надана лише кільком сотням постраждалих українців.

Міжнародна організація з міграції призводить власні підрахунки, згідно з якими, загалом від торгівлі людьми постраждало понад 230 тисяч громадян України. Серед цілей работоргівлі організація назвала трудову та сексуальну експлуатацію, залучення у кримінальну діяльність, пересадку органів, використання у збройних зіткненнях.

Нагадаємо, роком раніше Нацполіція України повідомила, що найбільш уразливими для работоргівців прошарками населення залишаються молоді жінки 18-26 років, тинейджери від 13-річного віку до досягнення повноліття, а також чоловіки від 25 до шістдесяти років.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*