Братислава підозрює в кібератаках «велику державу»

Gottstat.com

У Словаччині не мають достатньої інформації для того, щоб виступити з обвинуваченнями на адресу Кремля з приводу організації хакерських атак на зовнішньополітичне відомство цієї країни. Про це заявив голова словацького уряду Петер Пеллегріні.

За словами Пеллегріні, він отримав інформацію від військових розвідників, але ці дані не дозволяють покласти на Москву відповідальність за кібератаку. Одночасно з цим він не виключає російську причетність до цього інциденту.

Замість звинувачення на адресу РФ Пеллегріні використовував формулювання «одна з великих держав», назвавши хакерів з цієї неназваної країни «складною і багатонаціональною» організацією шпигунського типу.

Голова уряду Словаччини підкреслив, що жоден з секретних документів хакерами викрадений не був. Тепер Братислава, за словами Пеллегріні, очікує оцінки Європейським Союзом ефективності санкцій стосовно Росії.

Нагадаємо, що раніше представники словацького розвідувального відомства повідомили про проведену проти МЗС цієї держави кібератаку. В уражених комп’ютерах був знайдений код, який дозволяв перехоплювати дані та передавати їх на закордонні сервери.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*