ГПУ звинувачує КМДА в «гальмуванні» розслідування вбивств Небесної Сотні

Rian.com.ua

Керівник слідчого управління Генпрокуратури Сергій Горбатюк заявив, що Київська міська держадміністрація проігнорувала прохання правоохоронців про перенесення меморіалу, присвяченого Небесній Сотні.

Для проведення слідчих дій у розслідуванні подій початку 2014 року була затверджена постанова, яка забороняла будь-які зміни в центрі української столиці, де учасники розслідування проводять слідчі експерименти. У зв’язку з потребами слідства ГПУ звернулася до КМДА з проханням провести перенесення меморіального комплексу, але, за словами Горбатюка, відповідний лист до столичної адміністрації не знайшов відгуку. Таким чином, підкреслює керівник слідчого управління Генеральної прокуратури, гальмується розслідування. Постанову про заборону змін у центрі міста було скасовано.

Горбатюк додав, що після повторного звернення КМДА дало відповідь, що на організацію перенесення немає згоди голови ГПУ, але відомо, що Юрій Луценко ніяким чином не заперечував проти необхідних для слідства дій. За словами Горбатюка, слідчим потрібно шістнадцять днів мінімум для проведення необхідних експериментів на місці резонансних подій 2014 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*