Адвокат Януковича: суд ігнорує клопотання екс-президента

Glavred.info

Віталій Сердюк, судовий захисник екс-президента України Віктора Януковича, заявив, що столичний Оболонський райсуд не розглядає клопотання підсудного.

На брифінгу адвокат нагадав про тиск на нього та колег, а також відмову суду проводити допит Януковича і низки свідків. За словами Сердюка, Янукович у зв’язку з цими фактами особисто подав заяву про проведення суду присяжних. Дана заява колишнього Президента була судом проігнорована — Оболонський районний суд не виніс його на розгляд.

Нагадаємо, що розгляд справи про державну зраду Віктора Януковича почався у червні минулого року. Ця справа є одною з багатьох, заведених проти колишнього голови держави. Спочатку за держзраду прокуратура мала намір вимагати для Януковича довічний строк позбавлення волі, проте потім державне обвинувачення попросило п’ятнадцять років тюремного ув’язнення для екс-президента.

Віктор Янукович обіймав Президентську посаду з лютого 2010 року по лютий 2014 року. На хвилі масових протестів проти його політики, які обернулися кровопролитними сутичками в центрі української столиці, Янукович втік з країни. Верховна Рада визнала, що політик «самоусунувся» від виконання своїх обов’язків. Виконавцем обов’язки Президента був призначений Олександр Турчинов.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*