Молдова не бажає вступу до ЄС наступного року

Maailm.postimees.ee

У влади Республіки Молдова відсутні плани щодо заявки на вступ до Європейського Союзу під час головування сусідньої Румунії в цьому міжнародному об’єднанні країн. Відповідну заяву зробив парламентський спікер цієї країни Андріан Канду.

Голова парламенту зазначив, що з минулого року Європейський Союз переживає досить суттєві зміни, серед яких є й Брекзіт — процес виходу Сполученого Королівства. На думку політика, сьогодні ЄС вирішує багато виявлених проблем, тому політика Брюсселя стосовно прийняття нових країн та розширення зазнала змін. Канду визнав, що треба реалістично дивитися на подібні речі.

Спікер парламенту Молдови додав, що Кишинів чекає певних преференцій з боку Румунії, яка буде головувати в Європейському Союзі наступного року, але мова не йде про подачу заяви на вступ.

Нагадаємо, що низка молдавських політиків раніше робила заяви, що країна збирається подавати заявку на членство в Євросоюзі у 2019 році. На останній парламентській сесії молдавські депутати не підтримали прийняття поправок до Основного Закону, які б закріплювали стратегічний курс держави на європейську інтеграцію.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*