Саакашвілі: я дуже сумую за Україною

ipnews.in.ua

Колишній глава Одеського регіону та екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі розповів ЗМІ про свій поточний життєвий період.

За словами Саакашвілі, на даний момент він проживає в столиці Королівства Нідерланди, але навіть з врахуванням роботи у нього спостерігаються фінансові труднощі. Мати Саакашвілі змушена надавати синові фінансову допомогу. Він зазначив, що у матері достатній заробіток, щоб допомагати його дружині та синові, при цьому частина цієї допомоги дістається й самому політику.

В Амстердамі, розповів Саакашвілі, у нього склався скромний спосіб життя. Як транспортний засіб він використовує велосипед, а всього, з урахуванням комунальних витрат та клінінгових послуг, він витрачає приблизно чотириста євро щомісяця.

Екс-губернатор Одещини також зізнався, що сумує за нашою країною, та не згоден здавати свій паспорт. Він висловив надію, що Україна стане великою державою Європи.

Нагадаємо, що раніше грузинська влада звинуватила колишнього державного лідера в організації вбивства Бадрі Патаркацишвілі. Відомо, що в ході розслідування місцевою прокуратурою було знайдено два аудіозаписи, які є вагомими доказами в цій резонансній для Грузії справі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*