«Євробляхи» в Україні тепер в «законі»

Bargen.com.ua

Верховний Суд України не побачив порушення Закону у безстроковому використанні автівок з іноземною реєстрацією. Відповідне рішення судової інстанції було розповсюджене через її прес-служби.

Згідно з судовим рішенням, використання транспортних засобів, які мається «єврономери» та ввезені на українську територію в якості транзитних, не є правопорушенням. Верховний Суд не бачить у таких діях порушення Митного кодексу України, підкреслюється у заяві.

Раніше Верховний Суд у касаційному порядку розглядів справу, у який фізособа вимагала скасування штрафу, який їй призначила митниця. Громадянин України мав сплатити вісім з половиною тисяч гривень штрафу за використання авто на «єврономерах», себто без проходження розмитнення, але не погодився з визнанням своєї провини перед Законом. Позивач, придбавши транспортний засіб в Естонії (країна-член ЄС), у 2016 році ввіз автівку на територію України, обравши у митній декларації визначення «транзит».

Під час розглядання справи позивач визнав, що вказав визначення «транзит» для запобігання митного оформлення та сплати відповідних платежів, але його дії не були за підсумком визнані адміністративним правопорушенням.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*