СБУ не захищатиме Конституційний лад у разі необхідності

truthornot.info

В СБУ не готуються до можливих провокацій, у разі програшу чинного Президента України на виборах у 2019 році. Про це розповів голова Управління СБУ Києва та області Олег Валендюк, виступаючи на брифінгу, де викривали чергового агента Кремля.

Журналісти поцікавилися у представника СБУ готовністю до повалення конституційного ладу через те, що близько тижня тому в мережі з’явився документ, адресований Олегу Валендюку головою Департаменту СБУ, що займається захистом державності Данилом Доценко.

У документі йдеться, що якщо на виборах переможе опозиційний кандидат, в країні готуються заворушення. Захоплення телевізійних студій, встановлення наметів на Майдані, блокування низки державних органів, у тому числі Адміністрації Президента, а також силове придушення прихильників обраного Президента силами ЗСУ.

Зрештою представники БПП «Солідарність» не визнають результати виборів і вимагатимуть влаштувати перевибори, порушуючи 109 статтю ККУ «насильницьке повалення конституційного ладу і захоплення влади».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*