СБУ підозрює екс-чоловіка Подкопаєвої у виконанні завдань ФСБ

Vesti-ukr.com

Служба безпеки України виступила із заявою, що громадський діяч та підприємець Тимофій Нагорний підозрюється у просуванні російських інтересів.

Як повідомив Олег Валендюк, голова Київського УСБУ, Нагорний отримав завдання від своїх кураторів з Федеральної служби безпеки Росії. Бізнесмен повинен був створити та розвивати політичну партію, яка служила б для Кремля інструментом дестабілізації в Україні та засобом просування російських інтересів.

За інформацією слідчих, політична партія чоловіка відомої української гімнастки Лілії Подкопаєвої повинна була взяти участь у майбутніх виборах. Російські куратори доручили Нагорному нашкодити українському курсу вступу до Європейського Союзу та Північноатлантичного Альянсу, а також ініціювати прийняття так званої «двомовності» — надання російській мові статусу державної.

СБУ оприлюднила відеозапис, на якій, як стверджує слідство, зафіксована розповідь Нагорного про своє вербування російськими спецслужбами.

Раніше до правоохоронних органів України звернувся російський підприємець, що переховується в нашій країні від російських силовиків. На нього вийшли особи, які запропонували «вирішити питання» з його кримінальним переслідуванням на території РФ. Серед посередників, як зазначає слідство, фігурує й Тимофій Нагорний. На початку жовтня під час передачі грошових коштів були затримані двоє громадян Російської Федерації. Трохи пізніше був затриманий Нагорний, який згодом вийшов під заставу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*