Росія ввела “відповідні” санкції проти України

newsone.ua

Російська Федерація ввела низку санкцій проти нашої країни. Російська сторона підготувала указ про спеціальні заходи економічного характеру, які повинні стати відповіддю на санкції нашої країни, які раніше були введені Україною на адресу РФ. З документом можна ознайомитися на офіційному інтернет-сайті Кремля.

Рішення, як написано в даному указі, приймається у відповідь на недружні дії нашої країни, які нібито «суперечать» нормам міжнародного права. У повідомленні йдеться про те, що це зокрема пов’язано з певними обмежувальними заходами стосовно громадян Росії та юридичних осіб, які перебувають в юрисдикції РФ з боку України. Повідомляється також, що дані заходи покликані захистити «національні інтереси» Російської Федерації.

Російський уряд тепер має озвучити список осіб, до яких повинні застосовуватися економічні заходи. Поки залишається лише здогадуватися, хто може потрапити під тиск. Але не виключено, що ці проблеми можуть безпосередньо торкнутися й нашого президента з його масштабним шоколадним бізнесом.

Крім того, багато хто з наших олігархів має бізнес в інших країнах, в тому числі й в РФ, так що наслідки для нашої країни можуть бути суттєвими.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*