Незаконне носіння військової форми – під кримінальну заборону

arena.press

У ВРУ зареєстрували законопроект, згідно з яким пропонується внести низку змін до Адміністративного та Кримінального кодексів. Насамперед пропонується змінити покарання за носіння та підробку державних нагород, за носіння військової форми всупереч Закону, а також за наругу над могилами захисників держави.

Нардеп від БПП та творець законопроекту Олександр Третьяков повідомив, що даний проект створювався з метою посилити увагу до тих громадян, які захищають територіальні кордони країни. Він розповів, що згідно з Законом пропонується посилити штрафи за такі дії як незаконна експлуатація військової форми, наруга над місцем поховання українського захисника. Подібні реформи торкнуться й питання державних нагород.

Одночасно з цим, депутат акцентує увагу, що закон передбачає відкриття кримінального провадження за наругу над могилами бійців, що загинули на Донбасі або тих, хто став жертвою трагічних подій на Майдані. Зазначається, що ініціатори Закону наполягають на збільшенні штрафу за продаж або покупку державних нагород у п’ятдесят разів. Такі ж заходи передбачені й за носіння орденів людиною, яка не має на це права.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*