Український футболіст розповів про інцидент з уболівальниками з РФ

Sport.bigmir.net

Український футболіст, який грає за грецьку команду ПАОК Євген Хачеріді у своєму інтерв’ю телевізійній передачі «Про Футбол» розповів про те, чим він керувався, коли показував вболівальникам з Російської Федерації щитки, які були пофарбовані в кольори державного прапора України.

Він зазначив, що після матчу футболісти вирішили вийти до вболівальників команди, проте на шляху до них, уболівальники російського клубу почали тикати в футболіста пальцями та закликали підійти до них. Оскільки захисник грецького клубу добре володіє російською мовою, він зрозумів, що від нього хочуть російські глядачі. Однак Хачеріді зазначив, що він не міг показати ним руки або пальці, тому що наслідки можуть бути непередбачуваними. Замість цього, він показав уболівальникам щитки.

Футболіст також повідомив, що після даної події син власника грецького футбольного клубу в ході телефонної розмови засудив цей вчинок. Він підкреслив, що такими діями футболіст проявляє неповагу до глядачів та забуває той факт, що власник клубу, в якому грає Хачеріді – російського походження.

Однак спортсмен продовжував наполягати, що він не бачить нічого поганого в цьому вчинку, оскільки його спровокували на це. Крім цього, він заявив, що такими діями він лише показав, що є українцем та любить свою державу.

Нагадаємо, що до цього голова українського Мінспорту Ігор Жданов зазначив, що Євгену Хачеріді необхідно висловити подяку.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*