По всій Україні зафіксовано зростання цін на обігрівачі

Evergreensourcing.com

У зв’язку з похолоданням в Україні зростає ажіотаж на реалізацію опалювального обладнання. Відзначається, що рівень продажів росте в основному на техніку для індивідуального опалення житла. Однак різке підвищення рівня продажів призвело до зростання цін на опалювальну техніку.

Інформвидання «UBR.ua» інформує, що масовий попит на придбання обігрівачів почав активно збільшуватися ще з двадцять третього вересня, у той час як попит досяг апогею в перших числах жовтня. Після того, як почався опалювальний сезон попит на обігрівачі по всій країні різко впав.

Вітчизняний маркетолог Іван Братусь зазначає, що найчастіше громадяни починають активно купувати обігрівальну техніку з приходом холодів, однак після того, як в будинках українців включають опалення, люди вже не так часто купують обігрівачі. Водночас, маркетолог підкреслює, що активний інтерес суспільства до опалювальної техніки неминуче призводить й до змін в ціні товар, що цікавить покупців.

Найбільш популярна техніка може збільшитися у вартості від десяти до п’ятнадцяти доларів. Поряд з цим, очікується, що у зв’язку з ще однією хвилею похолодання, ціни на опалювальну техніку продовжать підвищуватися. На підставі цього, українцям краще купувати необхідну техніку в міжсезоння, тоді її можна придбати за адекватними цінами.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*