Церковний розкол в Україні – це гібридна війна США і Росії, – експерт

News.pn

Ситуація з наданням УПЦ статусу автокефалії, реакція Моспатріархата на рішення константинопольських ієрархів та процеси, які у зв’язку з цим відбуваються в Україні, є у сукупності частиною гібридного протистояння Сполучених Штатів та Російської Федерації. В цьому висловив упевненість політолог Кирило Молчанов.

Відповідаючи на запитання ведучого телеканалу NewsOne про допомогу американської влади з автокефалією для України, експерт заявив, що Державний департамент США впливає на ситуацію через свої релігійні канали, маючи намір повноцінно розірвати зв’язки між Росією та Україною.

Причиною, завдяки якій Вашингтону вдається успішно діяти в даному напрямку, Молчанов назвав залежність Константинопольського патріархату від Сполучених Штатів. У тому, що Держдеп таким чином хоче допомогти Петру Порошенку «вручити» другий президентський термін, Молчанов засумнівався — політолог впевнений, що у США більш глобальні плани.

Раніше інший політолог, Руслан Бортник, також висловив упевненість в тому, що західні країни будуть використовувати надання Українській Церкві автокефалії як інструмент послаблення Росії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*