Чеське МЗС: Польська та угорська влада стає авторитарною

Nashe.eu

Інформвидання «Sueddeutsche Zeitung» інформує, що новий чеський голова МЗС Томаш Петршичек виступив із критикою авторитарних тенденцій, які демонструє польська та угорська влада. Він підкреслив, що виступає проти будь-яких альтернатив ліберальної демократії, при цьому не важливо, буде це керована або ж неліберальна демократія. Крім цього, міністр зауважив, що партнери та союзники мають не лише надавати підтримку один одному, але й вказувати на наявні недоліки. З даним висловлюванням голова МЗС розкритикував польську владу через нововведення у судовій системі держави.

Крім цього, міністр зауважив, що Чехія є невіддільною частиною союзу мультілатералістів, прихильником якого є голова німецького МЗС Гайко Маас. Петршичек наголошує, що основною метою союзу є активний розвиток ліберальної демократії по всьому світу. Таким чином, Чехія буде активно співпрацювати з ФРН у рамках цього питання.

Видання також повідомляє, що новий міністр не поділяє поглядів чеського Президента та голови уряду. Він виступає категорично проти скасування обмежувальних заходів щодо Російської Федерації з боку Європейського Союзу, оскільки російська влада так й не дотрималась своїх обіцянок у питанні з Україною. Водночас, голова МЗС не став відхилятися від чинної міграційної політики й підкреслив, що наразі Чехія як і раніше виступає проти обов’язкових квот для розміщення мігрантів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*