Україна пройшла «стандарт бідності», зараз буде «стандарт злиднів»

cont.ws

В Організації Об’єднаних Націй на даний час встановлено так званий «стандарт бідності». Він становить п’ять доларів США на день. Це приблизно сто сорок гривень. Тобто, згідно з даним стандартом – українець, який отримує менше ніж 4200 гривень на місяць, знаходиться за межею бідності.

Але у Мінсоцполітики, мабуть, думають інакше, бо там зараз той самий місячний мінімум встановили у цифру 3700 гривень. Тобто, виходить, що чиновники міністерства соціальної політики вважають бідність нормою для пересічного громадянина нашої країни: «живе поза межею бідності – нормально, бо є такі, хто живе значно гірше».

З великим натягом, але, мабуть, можна виправдати таку цифру. Україна переживає не найкращі часи, поганий врожай, політичні проблеми, витрати на ООС тощо. Що ж, нам прийдеться затягнути пояси. Але наскільки?

Відповідь на це питання обговорювали у студії NewsOne Вікторія Попович та відомий політексперт Олена Д’яченко. Пані Д’яченко розповіла, що нардепи, попри всі стандарти бідності, затвердили у бюджеті 2019 року прожитковий мінімум 1800 – 1900 гривень!

А це, вже менше ніж у два рази, ніж рівень бідності, це 2 долари на добу. Тут, як кажуть без коментарів. Це вже не рівень бідності, це рівень злиднів. Саме до цього висновку прийшла й Д’яченко. І все те, в час, коли зростання цін набирає обертів, а курс гривні до долара падає.

«Останньою краплею» до цього – заявлене підвищення цін на газ від пана Гройсмана. Згідно з яким, з першого листопада ціни на блакитне пальне зростуть на 23,5 відсотків.

Як далі жити – невідомо…

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*